Columbia

Історія компанії Columbia Sportswear почалась в 1937 році з сім'ї Ламфром, яка переселилася в США з нацистської Німеччини. Поль і Марі придбали компанію Rosenfeld Hat Co. Спочатку підприємство займалося дистрибуцією капелюхів, але незабаром Ламфроми відкрили власне виробництво. Компанію перейменували в Columbia Hat Company, на честь річки Columbia, яка протікала неподалік від їхнього будинку.
У 50-ті роки президентом фірми став Ніл Бойль - чоловік Гертруди, дочки засновників Columbia. Після його смерті Гертруда Бойль з сином вивели Columbia Sportswear на рівень світового лідера на ринку одягу і взуття для активного відпочинку та екстремальних видів спорту. В кінці 70-х років Columbia перевела виробництво із США в Корею.
У 80-і роки була представлена куртка-трансформер системи Interchange (“3 куртки в одній”) - Bugaboo. Куртка мала блискавку небаченої досі якості, підкладку, що відстібалася, і ціна була доступна більшості людей.
У 1984 році агентство Borders, Perrin&Norrander розробило креативну рекламну кампанію для Columbia, яка використовується і до цього дня.
У 1993 році Columbia представила свою колекцію взуття.
У 1994 році Columbia стала одним із спонсорів зимових Олімпійських ігор. Це помітно вплинуло на впізнаваність бренду.
Основні лінії колекції
 • Чоловічі водні шорти
 • Одяг спортивного стилю. Тут використовуються натуральні тканини (бавовна, льон) або змішані тканини: натуральні з додаванням синтетичних (нейлон, поліестер, еластан).
 • GRT - технологічний одяг. Новітні розробки тканин, які швидко сохнуть, приємні на дотик і «до тіла». Різні технології GRT роблять вироби універсальними, багатофункціональними і комфортними при використанні навіть в під час тривалої подорожі або активного проведення часу на повітрі.
 • Верхній одяг. Використовуються технологічні тканини, наявність функціональних особливостей та спеціальних конструкцій одягу.
 • Convert. Моделі і гамма кольорів орієнтована на смакові уподобання молоді.
 • Fishing / одяг для риболовлі. Використовуються технологічні тканини, конструкторські та функціональні особливості. Велику увагу приділено комфорту та зручності.
 • Дитячий одяг. Використовуються найбільш гігієнічні тканини.
 • Аксесуари (кепки, капелюхи, ремені, гаманці)
 • Взуття. Застосовуються спеціальні технологічні матеріали, анатомічна відповідність конструкторських особливостей.
 • Шкарпетки
 • Сумки, рюкзаки

Щоб отримати Клубну картку необхідно заповнити Анкету учасника Клубної програми і зробити покупку на суму від 1 грн.

У мене ще немає синьої карти Перевірити баланс моєї карти Правила участі
в клубній програмі

Коли на Вашій синій карті накопичиться покупок в сумі 2 000 грн. ми із задоволенням поміняємо вашу синю карту на срібну.

У мене ще немає срібної карти Перевірити баланс моєї карти Правила участі
в клубній програмі

Коли на Вашій срібній карті накопичиться покупок в сумі 20 000 грн. ми із задоволенням поміняємо вашу срібну карту на золоту.

У мене ще немає золотої карти Перевірити баланс моєї карти Правила участі
в клубній програмі
( )