Merrell

Почалося все в 1981 році, в Америці, коли Ренді Мерррел, в компанії з Кларком Метіс і Джоном Швейтцер, заснував фірму Merrell. Спеціалізацією Merrell було пошиття чобіт ковбойського типу. Головною особливістю даного взуття було те, що все воно вироблялося вручну, по персональному замовленню. Причому на виготовлення кожної пари йшло не менше півроку. Компанія швидко завоювала популярність завдяки незвичайному підходу і високій якості.
 
У 1987 році Merrell увійшла до складу монреальської компанії Karhu, яка займалася виробництвом аксесуарів та обладнання для гірськолижників і хокеїстів.
 
До 1990 року Merell виробляла взуття вже сотнями тисяч пар на рік; у компанії з'явилися представництва в Європі. У 1997 році Merell викупає американська корпорація WWW (Wolverine World Wide), власник кількох відомих брендів взуття, таких як Chaco, Hush Puppies, Hytest Safety Footwear, Sebago. До того ж WWW виготовляє за ліцензією взуття під такими брендами, як Caterpillar, Patagonia Footwear і Harley-Davidson.
 
На сьогоднішній день під брендом Merell випускається найрізноманітніше взуття для активного відпочинку і туризму, розраховане як на дорослих, так і на дітей. Споживачам пропонується декілька ліній взуття, кожна з яких має свої унікальні характеристики і незвичайні дизайнерські рішення. Продукція Merell неодноразово отримувала престижні нагороди.
 
Матеріали, застосовувані при виробництві взуття Merell - власні технології і ноу-хау компанії.
 
Матеріали, застосовувані при виробництві взуття
 
Лицьова шкіра - зовнішня поверхня шкіри, зазвичай найбільш міцна і найдорожча частина шкури. Повинна бути гладкою, блискучою і добре реагувати на різні водонепроникні реактиви. Товщина і щільність текстури забезпечують довговічність. Це найкраща шкіра.
 
Зворотний бік лицьової шкіри - така ж, як і лицьова шкіра, але внутрішньою стороною назовні. Сама міцна і довговічна шкіра, завдяки своїй товщині і стійкості до стирання.
 
Нубук - лицьова шкіра, яка полірується для видалення нерівностей на шкірі. Добре відгукується на рельєфне тиснення, тиск і різні водовідштовхувальні реактиви, які зазвичай призводять до потемніння поверхні.
 
Split шкіра - сама міцна шкіра завдяки грубій поверхні відмінно протистоїть стиранню. Може бути промаслена, покрита воском і відшліфована в нубук, замшу, щоб поліпшити зовнішній вигляд і водостійкість. Волокна більш вільні у порівнянні з лицьовою шкірою, що забезпечує більшу м'якість.
 
Свиняча шкіра - ідеально підходить для пофарбованого взуття для категорії outdoor, casual footwear. При обробці дубильними речовинами і фарбуванні використовуються протектори для запобігання утворення плям, тобто для рівномірного фарбування.
 
Синтетична шкіра - сучасна синтетична шкіра у взутті Merrell створюється за допомогою самих останніх технологій і матеріалів, тому вона в міцності надійності і довговічності не поступається натуральній, а за деякими характеристиками її перевершує (наприклад, легкість, тривалість збереження початкової гнучкості і зовнішнього вигляду). Використовується вона як у взутті outdoor, так і в лінії casual.
 
Сітка текстиль - використовується, як у взутті outdoor, так і у взутті сasual. Часто використовується в поєднанні з іншими матеріалами: шкірою і текстилем. Дозволяє робити взуття вентильованим і з високою здадністю «дихати». Міцні нитки, що використовуються при створенні такої сітки у взутті Merrell роблять цей матеріал довговічним і зносостійким.
 
Сітка TPU - використовується переважно у взутті формату оutdoor. Міцна надійна і довговічна сітка. Використовується як окремо, так і в поєднанні з іншими матеріалами верху.
 
Текстиль - використовується як у взутті outdoor, так і у взутті сasual. Часто використовується в поєднанні зі шкірою. Дозволяє робити взуття легким, вентильованим і з високою здатністю «дихати». Міцні нитки, що використовуються при створенні текстильних матеріалів верху у взутті Merrell робить їх довговічним і зносостійким.
 

Щоб отримати Клубну картку необхідно заповнити Анкету учасника Клубної програми і зробити покупку на суму від 1 грн.

У мене ще немає синьої картки Перевірити баланс моєї картки Правила участі
в клубній програмі

Коли на Вашій синій карті накопичиться покупок в сумі 2 000 грн. ми із задоволенням поміняємо вашу синю карту на срібну.

У мене ще немає срібної картки Перевірити баланс моєї картки Правила участі
в клубній програмі

Коли на Вашій срібній карті накопичиться покупок в сумі 20 000 грн. ми із задоволенням поміняємо вашу срібну карту на золоту.

У мене ще немає золотої картки Перевірити баланс моєї картки Правила участі
в клубній програмі
( )