Nike

Американський бренд Nike був заснований в 1964 році Філом Найтом, студентом-бігуном на середні дистанції в команді Орегонського університету. У ті роки якісні кросівки коштували досить дорого, а від звичайних, недорогих - після бігу боліли ноги. Така ситуація і наштовхнула Філа на геніальну ідею - замовляти кросівки в країнах Азії і продавати їх на американському ринку. Спочатку компанія працювала не офіційно і називалася Blue Ribbon Sports.
 
У 1963 році в Японії був укладений контракт від імені Blue Ribbon Sports на поставку в США кросівок. Перший час кросівки продавалися на вулицях з фургона-мікроавтобуса Найта. Десь через рік існування компанію перейменували на Nike, в честь грецької богині Ніки, яка символізує перемогу.
 
Прославила Nike вафельна підошва кросівок - рифлена підошва, яка робила взуття легше і трохи збільшувала поштовх під час бігу.
 
У 1979 році була придумана серія кросівок Nike Air, з системою амортизації, яка продовжувала термін служби взуття. «Родзинкою» цієї технології була вбудована в кросівки повітряна подушка.
 
Компанія неодноразово працювала зі знаменитими спортсменами і спортивними організаціями.
 
На даний момент Nike - світовий лідер, який розробляє, створює дизайн, і виробляє взуття, одяг, спорядження та аксесуари для активного відпочинку і багатьох видів спорту. Nike пропонує широку лінійку товарів у спортивному та молодіжному стилі як для занять спортом, так і для повсякденного життя: бутси Nike, кеди і кросівки Nike, спортивний одяг Nike і футбольна форма, сумки і рюкзаки Nike, шкарпетки і окуляри.

Щоб отримати Клубну картку необхідно заповнити Анкету учасника Клубної програми і зробити покупку на суму від 1 грн.

У мене ще немає синьої картки Перевірити баланс моєї картки Правила участі
в клубній програмі

Коли на Вашій синій карті накопичиться покупок в сумі 2 000 грн. ми із задоволенням поміняємо вашу синю карту на срібну.

У мене ще немає срібної картки Перевірити баланс моєї картки Правила участі
в клубній програмі

Коли на Вашій срібній карті накопичиться покупок в сумі 20 000 грн. ми із задоволенням поміняємо вашу срібну карту на золоту.

У мене ще немає золотої картки Перевірити баланс моєї картки Правила участі
в клубній програмі
( )