Щоб отримати Клубну картку необхідно заповнити Анкету учасника Клубної програми і зробити покупку на суму від 1 грн.

У мене ще немає синьої карти Перевірити баланс моєї карти Правила участі
в клубній програмі

Коли на Вашій синій карті накопичиться покупок в сумі 2 000 грн. ми із задоволенням поміняємо вашу синю карту на срібну.

У мене ще немає срібної карти Перевірити баланс моєї карти Правила участі
в клубній програмі

Коли на Вашій срібній карті накопичиться покупок в сумі 20 000 грн. ми із задоволенням поміняємо вашу срібну карту на золоту.

У мене ще немає золотої карти Перевірити баланс моєї карти Правила участі
в клубній програмі
Всі новини

Новини

16 березня 2017

1000 бонусів при покупці від 500 гривень спортивного одягу або взуття!

Demix Nike Fila Kappa Skechers
*В період з 16 березня 2017 року по 12 квітня 2017 року включно в усіх магазинах «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» проводиться Акція «1000 бонусів за покупку спортивного одягу або взуття на суму від 500 гривень». В рамках даної Акції в період з 16.03.17 по 29.03.17 включно в усіх магазинах «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» кожен покупець, який зробить одночасну покупку будь-яких товарів категорії «одяг» або «взуття» ТМ Demix, Nike, Fila, Kappa, Skechers, Wilson, New Era на суму від 500 грн. одним фіскальним чеком, отримає 1000 акційних бонусів на свою Клубну Картку. Акційні бонуси будуть нараховані на Клубну Картку на наступний день після здійснення покупки і будуть дійсні протягом 14 днів з моменту нарахування. 1 бонус = 1 гривня. В сумі покупки по Акції враховується оплата готівкою та банківською картою, не враховується частина покупки, оплачена бонусами та Подарунковою Карткою «СПОРТМАСТЕР». Один покупець, власник Клубної Картки, може брати участь в Акції один раз на добу в будь-якому магазині «СПОРТМАСТЕР» або «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР». Порядок використання Акційних бонусів - згідно з умовами даної Акції, Положенням про Клубну Програму «СПОРТМАСТЕР» та Положенням про товар «Краща ціна». Детальна інформація в Куточку покупця.