Всі новини
20 квітня 2017

Бонуси за велосипеди!

До 5000 бонусов при покупке велосипеда

Як заощадити по акції?

Купити будь-який велосипед, що бере участь в акції, в магазинах Спортмастер або зарезервувати в розділі на сайті sportmaster.ua
Товар, що бере участь в акції
Велосипед міський Stern Q-stom alt 28
 
Купити
Велосипед міський жіночий Stern City Lady
 
Купити
Велосипед гірський жіночий Stern Electra 1.0 27.5
 
Купити
Велосипед гірський Stern Motion 4.0 27.5"
 
Купити
Велосипед гірський Stern Force
 
Купити
За покупку Ви отримаєте від 2000 до 5000 бонусів на Вашу Клубну Картку. 1 бонус = 1 гривня.

У вас немає Клубної Картки?

Ви можете її отримати до здійснення покупки, повністю заповнивши всі поля анкети учасника Клубної Програми в будь-якому магазині Спортмастер.

Як витратити бонуси?

Нараховані за покупку велосипеда бонуси діють вже на наступний день.
Робіть нові покупки і оплачуйте бонусами по акції до 30% їх вартості.
Ідеї для Ваших майбутніх покупок
В період з 20 квітня 2017 року по 04 червня 2017 року включно в усіх магазинах «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» в Україні проводиться акція «Бонуси за велосипеди». В рамках даної Акції в період з 20.04.17 по 21.05.17 включно у всіх магазинах «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» кожен покупець, власник Клубної Картки, який зробить покупку акційної моделі велосипеда зі списку товарів, перелік якого наведено у Додатку 1 ( далі – «Акційний товар»), отримає на свою Клубну Картку додаткові бонуси (далі – «Акційні бонуси»). При покупці Акційного товару, власнику Клубної Картки «СПОРТМАСТЕР» зараховується 2000, 3000 або 5000 Акційних бонусів. Кількість Акційних бонусів для нарахування залежить від вартості Акційного товару. Акційні бонуси будуть нараховані на Клубну Картку на наступний день після здійснення покупки, і будуть дійсні протягом 14 днів з моменту нарахування. 1 бонус = 1 гривня. Порядок використання Акційних бонусів – згідно з умовами даної Акції, Положенням про Клубну Програму «СПОРТМАСТЕР» та Положенням про товар «Краща ціна». Один покупець, власник Клубної Картки «СПОРТМАСТЕР» може брати участь в Акції не обмежену кількість разів в будь-якому магазині «СПОРТМАСТЕР» або «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР». Кількість Акційних товарів обмежена. Деталі Акції, перелік Акційних товарів та кількість бонусів, що за них нараховуються дізнавайтеся в Куточку покупця в магазині.