Всі новини

Новини

03 листопада 2016

Самовивіз з будь-якого зручного для Вас магазину!

  1. Оформіть кошик.
  2. Пройдіть авторизацію для подальшого оформлення замовлення.
  3. Оберіть місто і магазин, в якому Вам буде зручно отримати товар.
  4. Завершіть оформлення замовлення.
  5. Дочекайтеся SMS-підтвердження готовності Вашого замовлення в обраному магазині.
  6. В магазині на інформаційній стійці назвіть номер замовлення.
  7. Перед оплатою пред'явіть касиру Клубну Картку або повідомте номер мобільного телефону для нарахування бонусів.
Це не тільки просто, але й зручно:
  • Тепер не потрібно шукати магазин, в якому є необхідний Вам товар – ми самі перевіримо наявність товару в магазинах і підберемо магазин, найбільш зручний для Вас.
  • Ви можете забрати товар в будь-який час відповідно до графіка роботи обраного магазину – Ваше замовлення буде актуальним до кінця наступного дня з дати підтвердження замовлення.

Приємних покупок!

*Пропозиція дійсна з 26.09.2016 по 31.08.2017 включно в усіх магазинах "СПОРТМАСТЕР" та "СПОРТМАСТЕР ГІПЕР" в Україні.

200 бонусів нараховуються на Клубну Картку при оформленні замовлення на сайті www.sportmaster.ua або по телефону 0 800 505 707 при виконанні в кожному випадку наступних умов: замовленні одноразово на загальну суму не менше 500 гривень на самовивіз з магазину «СПОРТМАСТЕР» чи «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР». Акція поширюється на всі товари, крім подарункових карток. В акції можна брати участь не обмежену кількість раз протягом строку дії акції, але не більше одного разу на день.

Отримані бонуси можна використовувати для оплати до 30% вартості покупок впродовж трьох місяців з дати нарахування. 1 бонус = 1 гривня. Грошовий еквівалент бонусів не надається. Нарахування та використання бонусів згідно з Положенням про Клубну Програму «СПОРТМАСТЕР».

Інформацію про Клубну Програму, перелік товарів, механіку нарахування бонусів, взаємодію з іншими акціями, адреси магазинів і наявність товарів уточнюйте на сайті www.sportmaster.ua і по телефону 0 800 505 707.

Організатор залишає за собою право змінювати терміни та умови акції. Організатор ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА», ЄДРПОУ: 34880125. Поштова адреса: 02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, буд. 23. Місцезнаходження: м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 28.