Спортивні товари Protest

*Акція (знижка) діє з 25.11.2021 по 29.11.2021 включно в інтернет-магазині «SPORTMASTER» та в усіх магазинах** «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER». Кожен споживач, що володіє Клубною Карткою «SPORTMASTER», зробивши покупку акційних товарів згідно списку, отримує знижку 25%. Знижка може додаватись до сезонних знижок, які вже діють на Акційний товар та не перевищують 30%. Надання знижки проводиться по правилу складного процента: спочатку надається поточна (сезонна) знижка, потім знижка по даній Акції. Під поняттям «поточна (сезонна) знижка» слід розуміти знижку, яка вказана на цінниках товару в місцях продажу. Для участі в Акції в інтернет-магазині «SPORTMASTER» необхідно застосувати промокод «2021BF» в Корзині під час оформлення замовлення на сайті. Одночасне використання знижки та бонусів по Клубній Картці не дозволяється. Знижка не поширюється на покупку товарів категорії «Краща ціна». Кількість Акційного товару обмежена. Детальні умови та перелік акційних товарів за посиланням. Товари для спорту та активного відпочинку.
** Маються на увазі усі магазини «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER», окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень.

Спортивні товари Protest за доступною ціною

Спортивні товари Protest створені спеціально для шанувальників сноубордингу та водних видів спорту. Голландський бренд був заснований групою сноубордистів, щоб розробляти і випускати максимально зручний одяг для райдерів. Вона поєднує в собі сучасний дизайн і функціональність. Розробники компанії — шанувальники катання на дошці. Вони точно знають, яке екіпірування потрібне новачкам і досвідченим спортсменам. Купуйте спорттовари Protest в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

 

Чому саме Protest

1. Широкий ассортимент товаров для райдерів будь-якого рівня

У каталозі представлені:

  • утеплені куртки;
  • комфортні штани;
  • зручні толстовки;
  • практичні футболки.

2. Інноваційні технології в створенні одягу

При створенні сноубордного одягу використовується мембрана з високими показниками водонепроникності і паропроникності. Вона надійно захищає спортсмена від вологи і гарантує оптимальний мікроклімат.

М'який довговолокнистий матеріал Thermax використовується як утеплювач. Він має гарну повітропроникність і швидко відводить вологу.

3. Дизайн, що запам'ятовується для яскравих і активних людей

 

З каталогом товарів Protest в Україні можна зібрати необхідне екіпірування за вигідною ціною, не виходячи з дому. Інтернет-магазин Спортмастер пропонує приєднатися до бонусної програми, щоб придбати потрібні вироби з максимальною вигодою. На сайті також можна оформити доставку. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта і швидкій обробці замовлення ви отримаєте товар в найкоротші терміни.