Спортивні товари Reima

*Акція (знижка) діє з 25.11.2021 по 29.11.2021 включно в інтернет-магазині «SPORTMASTER» та в усіх магазинах** «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER». Кожен споживач, що володіє Клубною Карткою «SPORTMASTER», зробивши покупку акційних товарів згідно списку, отримує знижку 25%. Знижка може додаватись до сезонних знижок, які вже діють на Акційний товар та не перевищують 30%. Надання знижки проводиться по правилу складного процента: спочатку надається поточна (сезонна) знижка, потім знижка по даній Акції. Під поняттям «поточна (сезонна) знижка» слід розуміти знижку, яка вказана на цінниках товару в місцях продажу. Для участі в Акції в інтернет-магазині «SPORTMASTER» необхідно застосувати промокод «2021BF» в Корзині під час оформлення замовлення на сайті. Одночасне використання знижки та бонусів по Клубній Картці не дозволяється. Знижка не поширюється на покупку товарів категорії «Краща ціна». Кількість Акційного товару обмежена. Детальні умови та перелік акційних товарів за посиланням. Товари для спорту та активного відпочинку.
** Маються на увазі усі магазини «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER», окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень.

Купуйте спортивні товари бренду Reima за доступною ціною

Вибирайте спортивні товари бренду Reima для вашої дитини в інтернет-магазині Спортмастер. Вони гарантують комфорт і захист від холоду під час активних ігор на свіжому повітрі. Рейма — відомий бренд, який випускає теплий одяг для дітей, один з лідерів в цій області. Його товари відрізняються високою якістю і практичністю. Бренд використовує новітні розробки і технології, щоб зробити одяг функціональним і максимально продовжити термін його служби.

 

Дитячі товари Reima

Спортмастер пропонує великий вибір виробів для прогулянок в холодну погоду за вигідними цінами. У нашому каталозі можна знайти:

 • утеплені і пухові куртки;
 • комбінезони;
 • теплі штани;
 • рукавиці та рукавички;
 • шапки;
 • утеплене взуття.

Всі товари виконані з міцних і безпечних матеріалів. Яскравий, сучасний дизайн одягу сподобається дитині і зробить її помітніше на фоні снігу.

 

Причини купити брендові товари Reima

 1. Якісний утеплювач, який чудово зігріває в холодну погоду. Натуральні гусячі пух і перо роблять одяг легким і теплим. Сучасний синтетичний утеплювач так само добре гріє, але доступніший за ціною і не вимагає спеціального догляду.

 2. Вологонепроникність — одна з найважливіших характеристик зимового дитячого одягу. Діти люблять довго грати в снігу, тому одяг не повинен пропускати вологу. Рейма використовує мембранний матеріал з водовідштовхувальним покриттям і водонепроникні блискавки. Дитячі товари Reima забезпечують максимальний захист від промокання.

 3. Оптимальний мікроклімат навіть під час активних занять. В процесі гри або тренування в зимовому одязі може стати занадто спекотно. Якщо дитина пітніє, то збільшується ризик застудитися. Мембранний матеріал ефективно відводить надлишки тепла і вологи від тіла і захищає від перегріву.

 4. Світловідбивачі на одязі зроблять дитину помітніше в темряві або в умовах поганої видимості.

 5. Продуманий крій дозволяє рухатися вільно і природно, а зручний капюшон захистить від холоду і вітру.

 

Купуйте одяг Reima для дітей в інтернет-магазині Спортмастер. У зручному каталозі легко знайти потрібну модель і вивчити її характеристики. Бонусна програма і знижки дозволяють добре заощадити. На сайті передбачена можливість оформити доставку товарів.