Спортивні товари Ziener

*Акція (знижка) діє з 25.11.2021 по 29.11.2021 включно в інтернет-магазині «SPORTMASTER» та в усіх магазинах** «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER». Кожен споживач, що володіє Клубною Карткою «SPORTMASTER», зробивши покупку акційних товарів згідно списку, отримує знижку 25%. Знижка може додаватись до сезонних знижок, які вже діють на Акційний товар та не перевищують 30%. Надання знижки проводиться по правилу складного процента: спочатку надається поточна (сезонна) знижка, потім знижка по даній Акції. Під поняттям «поточна (сезонна) знижка» слід розуміти знижку, яка вказана на цінниках товару в місцях продажу. Для участі в Акції в інтернет-магазині «SPORTMASTER» необхідно застосувати промокод «2021BF» в Корзині під час оформлення замовлення на сайті. Одночасне використання знижки та бонусів по Клубній Картці не дозволяється. Знижка не поширюється на покупку товарів категорії «Краща ціна». Кількість Акційного товару обмежена. Детальні умови та перелік акційних товарів за посиланням. Товари для спорту та активного відпочинку.
** Маються на увазі усі магазини «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER», окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень.

Спортивні товари Ziener з доставкою

Купуйте спортивні товари Ziener в інтернет-магазині Спортмастер. Ziener — це якісні і зручні аксесуари для занять зимовими видами спорту. Великий досвід і відповідальний підхід до виробництва дозволяють бренду випускати довговічну продукцію. У розробці нових моделей беруть участь спортсмени, щоб створювати максимально комфортні і функціональні вироби з урахуванням вимог райдерів.

 

Товари бренду Ziener

У нашому каталозі легко орієнтуватися — ви швидко знайдете відповідні аксесуари.

 

Шапки

Спортмастер пропонує широкий асортимент зимових головних уборів для занять спортом, активного відпочинку і прогулянок по місту. Вибираючи шапку, уважно вивчіть її склад.

Акрилова пряжа відмінно гріє. Шапка з акрилу прослужить не один сезон, збереже форму і буде виглядати відмінно. Цей сучасний матеріал за структурою нагадує вовну, тому ефективно зберігає тепло. При цьому він м'який і приємний на дотик.

Якщо потрібна шапка для дуже холодної або вітряної погоди, вибирайте моделі з підкладкою. Найчастіше її виготовляють з флісу, який добре утримує тепло, навіть якщо намокне. Він приємний на дотик і не викликає подразнення на шкірі.

Вовна у складі пряжі робить її дуже теплою. Шапки з такого матеріалу зігріють навіть в сильні морози.

 

Рукавички і рукавиці

У каталозі товарів Ziener в Україні можна вибрати рукавички для зимових видів спорту. У нас ви знайдете практичні і теплі моделі для дітей та дорослих. Функціональний захист рук необхідний будь-якому райдерові.

Ziener випускає моделі з використанням високоякісних матеріалів і сучасних технологій. Наприклад, рукавички з мембраною Windshield гарантують захист від вітру і зберігають тепло. Крім того, їх можна зняти однією рукою. Матеріал, що тягнеться в 4 напрямках забезпечує комфортну посадку. Якщо вибираєте аксесуари для катання на гірських лижах, придбайте моделі з нековзними накладками на долонях. Вони допоможуть впевненіше тримати палиці.

 

Купуйте товари бренду Ziener в інтернет-магазині Спортмастер з доставкою. Ми гарантуємо високу якість продукції, доступні ціни та приємний сервіс. Для постійних клієнтів у нас діє бонусна програма, яка допомагає істотно заощадити.