Чоловічий одяг

*Акція діє у період з 07.05.2021 по 17.05.2021 включно в інтернет-магазині www.sportmaster.ua та в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER» (окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень). Під «1+1=3» мається на увазі надання знижки, що дорівнює сумі вартостей кожного 3-го товару зі списку Акційних товарів у чеку, відсортованих у порядку зменшення їх вартостей, за умови купівлі одним чеком. Знижка може додаватись до сезонних знижок, які вже діють на акційний товар, якщо розмір такої сезонної знижки не перевищує 30%. Надання знижки в даному випадку проводиться по правилу складного процента: спочатку надається поточна (сезонна) знижка, потім знижка по даній Акції. Під поняттям «поточна (сезонна) знижка» слід розуміти знижку, яка вказана на цінниках товару в місцях продажу. Одночасне використання знижки та бонусів по Клубній Картці не дозволяється. Знижка не розповсюджується на покупку товарів, що приймають участь в акції «Краща ціна». Детальні умови Акції, перелік Акційних товарів та правила визначення в чеку кожної третьої одиниці Акційного товару з метою визначення загального розміру Акційної знижки дізнавайтесь у куточку покупця в магазині та за посиланням. Кількість Акційних товарів обмежена. Товари для спорту та активного відпочинку. Зображений товар може бути відсутній в деяких магазинах ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА».
*Акція діє в період з 23.03.2021 по 17.05.2021 включно в інтернет-магазині www.sportmaster.ua та в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER», «SPORTMASTER OUTLET» (окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень). Кожен покупець, володілець Клубної Картки «SPORTMASTER», який з 23.03.2021 по 18.04.2021 включно здійснить покупку будь-якого товару (крім покупки Подарункових Карток) на суму від 500 грн одним фіскальним чеком, отримає 1500 акційних бонусів на свою Клубну Картку. Акційні бонуси нараховуються 22.04.2021 та є дійсними з моменту нарахування і по 17.05.2021 включно як знижка до 30% вартості будь-якого товару, окрім Подарункових Карток та товарів категорії «Краща ціна». Акційні бонуси можуть бути використані в магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER» та в інтернет-магазині «SPORTMASTER» (окрім магазину «SPORTMASTER OUTLET»). В акції можна брати участь 1 раз на добу в одному з перерахованих магазинів чи інтернет-магазині, та не більше 3х разів за період проведення акції. 1 бонус = 1 гривня. Детальні умови акції дивіться у куточку покупця в магазині та за посиланням. Товари для спорту та активного відпочинку. Зображений товар може бути відсутній в деяких магазинах ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА».

Чоловічий спортивний одяг

Спортивний спосіб життя для чоловіка – не тільки метод залишатися здоровим і повним сил, але також джерело позитивних емоцій та гарного настрою. Щоб отримувати від спорту і активного відпочинку максимум, слід подбати про підбір якісного чоловічого спортивного одягу.

З інтернет-магазином чоловічого одягу для спорту та відпочинку Спортмастер зробити це легко, адже в ньому представлений великий вибір товарів від провідних виробників: Nike, Columbia, Outventure, Puma, Demix і багатьох інших. Ці бренди відомі високою якістю своїх товарів для різних видів спорту та відпочинку.

Купити чоловічий спортивний одяг та одяг для активного відпочинку в інтернет-магазині не складе труднощів. На сайті представлений широкий асортимент чоловічого одягу і зручний каталог. Ви зможете підібрати те, що потрібно, а замовивши доставку в будь-який регіон України, заощадите свій час. Вам всього-на-всього потрібно визначитися з видами активності і спортивного одягу.

Типи спортивного одягу

  • Куртка і джемпер для зимової пробіжки, щоб відчувати себе максимально комфортно при будь-якій температурі? Ви можете зайти до відповідних розділів, вивчити всі характеристики представлених товарів, почитати відгуки покупців і вибрати високотехнологічний і доступний чоловічий спортивний одяг.
  • Сорочка, футболка або поло і брюки для активного відпочинку, щоб ніщо не відволікало в поході або в подорожі? У магазині Спортмастер великий асортимент, і ви обов'язково знайдете щось до душі.
  • Костюм для занять гірськими лижами або сноубордом? Вам не важко буде зібрати повний комплект спортивного одягу під задані вами характеристики, а потім насолоджуватися зимовими видами спорту.
  • Плавки для пляжного відпочинку або занять в басейні? Варто ґрунтовно підійти до вибору. Ви можете вивчити всі характеристики представлених товарів і зупинитися на тому, що підходить саме вам.
  • Майки та тайтси для тренінгу або бігу? Немає нічого простішого, ніж знайти потрібні елементи спортивного чоловічого одягу на сайті Спортмастер.

Зі Спортмастер ви можете вибирати, не виходячи з дому, те, що потрібно саме вам для ваших занять. Постійні знижки і бонусна система зроблять покупку не тільки приємною, але і вигідною.