Жіночий одяг

*Акція діє у період з 07.05.2021 по 17.05.2021 включно в інтернет-магазині www.sportmaster.ua та в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER» (окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень). Під «1+1=3» мається на увазі надання знижки, що дорівнює сумі вартостей кожного 3-го товару зі списку Акційних товарів у чеку, відсортованих у порядку зменшення їх вартостей, за умови купівлі одним чеком. Знижка може додаватись до сезонних знижок, які вже діють на акційний товар, якщо розмір такої сезонної знижки не перевищує 30%. Надання знижки в даному випадку проводиться по правилу складного процента: спочатку надається поточна (сезонна) знижка, потім знижка по даній Акції. Під поняттям «поточна (сезонна) знижка» слід розуміти знижку, яка вказана на цінниках товару в місцях продажу. Одночасне використання знижки та бонусів по Клубній Картці не дозволяється. Знижка не розповсюджується на покупку товарів, що приймають участь в акції «Краща ціна». Детальні умови Акції, перелік Акційних товарів та правила визначення в чеку кожної третьої одиниці Акційного товару з метою визначення загального розміру Акційної знижки дізнавайтесь у куточку покупця в магазині та за посиланням. Кількість Акційних товарів обмежена. Товари для спорту та активного відпочинку. Зображений товар може бути відсутній в деяких магазинах ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА».
*Акція діє з 23.04.2021 по 07.05.2021 включно в інтернет-магазині «SPORTMASTER». Умови Акції поширюються на товари, придбані в інтернет-магазині «SPORTMASTER» з типом доставки «До відділення кур'єрської служби» та на придбання товарів з використанням сервісу резервування товару на сайті www.sportmaster.ua або за телефоном 0800505707. Резервування товарів можливе в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» і «SPORTMASTER HYPER», окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень. Кожен споживач, що є учасником Клубної Програми «SPORTMASTER», зробивши покупку Акційних товарів категорії «Одяг» та «Взуття» згідно списку, отримує додаткову знижку 20%. Для участі в Акції в інтернет-магазині «SPORTMASTER» необхідно застосувати промокод «NOVA20» в Корзині під час оформлення замовлення на сайті. Знижка може додаватись до сезонних знижок, які вже діють на Акційний товар та не перевищують 30%. Надання знижки проводиться по правилу складного процента: спочатку надається поточна (сезонна) знижка, потім знижка по даній Акції. Під поняттям «поточна (сезонна) знижка» слід розуміти знижку, яка вказана на сайті в картці товару. Одночасне використання знижки та бонусів по Клубній Картці не дозволяється. Знижка не поширюється на покупку товарів категорії «Краща ціна» та Подарункових Карток «SPORTMASTER». Кількість Акційного товару обмежена. Детальні умови та перелік акційних товарів за посиланням. Товари для спорту та активного відпочинку.
*Акція діє в період з 23.03.2021 по 17.05.2021 включно в інтернет-магазині www.sportmaster.ua та в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER», «SPORTMASTER OUTLET» (окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень). Кожен покупець, володілець Клубної Картки «SPORTMASTER», який з 23.03.2021 по 18.04.2021 включно здійснить покупку будь-якого товару (крім покупки Подарункових Карток) на суму від 500 грн одним фіскальним чеком, отримає 1500 акційних бонусів на свою Клубну Картку. Акційні бонуси нараховуються 22.04.2021 та є дійсними з моменту нарахування і по 17.05.2021 включно як знижка до 30% вартості будь-якого товару, окрім Подарункових Карток та товарів категорії «Краща ціна». Акційні бонуси можуть бути використані в магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER» та в інтернет-магазині «SPORTMASTER» (окрім магазину «SPORTMASTER OUTLET»). В акції можна брати участь 1 раз на добу в одному з перерахованих магазинів чи інтернет-магазині, та не більше 3х разів за період проведення акції. 1 бонус = 1 гривня. Детальні умови акції дивіться у куточку покупця в магазині та за посиланням. Товари для спорту та активного відпочинку. Зображений товар може бути відсутній в деяких магазинах ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА».

Жіночий спортивний одяг

Вибираючи жіночий одяг для спорту і активного відпочинку, варто звернути увагу на якість товару, його зовнішній вигляд, крій і ціну, щоб заняття спортом або відпочинок на природі були для вас максимально комфортними, приносили користь і задоволення. Інтернет-магазин Спортмастер – прекрасний помічник у цій справі. З його допомогою ви можете підібрати одяг для різних видів спорту, фітнесу, туризму, подорожей або просто зібрати образ в спортивному стилі.

На сайті інтернет-магазину представлені відомі світові бренди, такі як Outventure, Nike, Kappa, Demix, Puma. Їхня продукція відрізняється стилем, високою якістю матеріалів і використанням сучасних технологій у створенні товарів.

Детальні описи, відгуки покупців і фотографії дозволять вам легко зорієнтуватися у великому асортименті інтернет-магазину. Використовуючи каталог, ви без проблем складете комплект жіночого одягу для спорту та відпочинку, який підходить саме вам, з урахуванням ваших вимог до характеристик, виду, розміру і ціни. Весь одяг виконано з високоякісних матеріалів і розроблено спеціально для кожного виду активності, що дозволить вам відчувати себе комфортно, чим би ви не займалися.

Отже, що потрібно врахувати при виборі?

Призначення і види одягу

  • моделі для різних видів спорту: літніх, зимових, для тренувань у спортзалі, в басейні або на корті;
  • екіпірування для активних видів відпочинку: подорожей, туризму, пляжного відпочинку;
  • одяг в спортивному стилі: штани, сорочки, футболки, сукні.

Матеріал

Одяг для спорту і активного відпочинку має бути виконаний з якісних гіпоалергенних матеріалів, сприяти відведенню вологи і гарній вентиляції.

Покрій

Він має бути продуманим. Якщо для вас в першу чергу важлива свобода рухів, виберіть вільний або спеціальний ергономічний крій. Якщо потрібна хороша посадка, то вам підійдуть приталені моделі.

Додаткові деталі

Завдяки додатковим елементам одяг стає більш комфортним та функціональним. Наприклад, сітчасті вставки в спортивному одязі покращують повітрообмін, а світловідбиваючі елементи зроблять вас помітніше в темний час доби.

Робіть покупки, не виходячи з дому! Замовивши доставку, ви заощадите час і сили. Бонусна система і знижки приємно здивують вас і зроблять вашу покупку не тільки приємною, але і вигідною.

Спортмастер – це відмінний варіант для покупки якісного і недорогого жіночого одягу для спорту та активного відпочинку.