Інвентар для фітнесу


Широкий асортимент аксесуарів для фітнесу

Аксесуари для фітнесу допоможуть досягти найкращих результатів в тренуванні і зроблять заняття різноманітнішим і цікавішим. З їх допомогою можна давати навантаження на різні групи м'язів. Найкраще купувати аксесуари від надійних виробників. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим в їх якості та безпеці.

Ми пропонуємо інвентар для фітнесу від всесвітньо відомих брендів, таких як Torneo, Demix, Joss. Вони створюють сучасні товари для спорту за доступною ціною. Великий досвід дозволяє їм розробляти і випускати аксесуари для максимально результативних тренувань.

Види товарів

  1. Килимки, рушники та шейкери для комфортного заняття. Вони виконані з технологічних зносостійких матеріалів, тому служитимуть довго.
  2. Скакалки для кардіонавантажень і тренування витривалості.
  3. Товари для схуднення, масажери, масажні обручі — спеціальні фітнес-аксесуари, які допоможуть закріпити ефект тренувань, попрацювати над проблемними місцями і розслабити м'язи.
  4. Упори для віджимань, тренажери для пресу, еспандери, обважнювачі, гіроскопічні тренажери, що дозволяють давати навантаження на певні групи м'язів.
  5. Степ-платформи, м'ячі для занять аеробікою.
  6. Диски здоров'я для розігріву м'язів перед тренуванням і поліпшення координації рухів.

 

Купуйте інвентар для фітнесу в інтернет-магазині Спортмастер. Зручний каталог та продумана система фільтрів допоможуть швидко підібрати потрібний товар. Ви завжди можете ознайомитися з відгуками інших покупців і вибрати відповідний варіант. Замовляйте у нас з доставкою продукцію провідних брендів за доступною ціною. Беріть участь в бонусній програмі, щоб істотно заощадити.