Аквагімнастика


Товари для аквагімнастики за доступною ціною

Одним з популярних видів занять в басейні є аквагімнастика. Нею можна займатися людям будь-якого віку і рівня фізичної підготовки. Вона не дає великих навантажень на суглоби і зв'язки. Спеціальні товари для аквагімнастики зроблять тренування ефективнішим і комфортнішим, допоможуть урізноманітнити заняття.

Інтернет-магазин Спортмастер пропонує широкий асортимент товарів для аквааеробіки за вигідними цінами. У нашому каталозі представлені вироби від надійних виробників. Бренди Joss, Speedo, Arena, Fila випускають продукцію для занять в басейні, яка користується популярністю серед любителів і досвідчених спортсменів. Ці компанії використовують сучасні технологічні матеріали, які не подразнюють шкіру. Моделі стійкі до впливу хлорованої води і довго зберігають зовнішній вигляд.

 

Види товарів для тренування в басейні

  1. Плавки і купальники з високою стійкістю до хлорованої води.
  2. Комфортні шапочки для плавання.
  3. Шльопанці і аквашузи, що гарантують надійне зчеплення з поверхнею.
  4. Беруші і затискачі для носа, які допоможуть запобігти потраплянню води.
  5. Абсорбуючі рушники.
  6. Мішки для мокрих речей.

 

Вибирайте у нас товари для аквафітнесу за доступними цінами, не виходячи з дому. У каталозі можна вивчити характеристики моделі, що сподобалася і відгуки інших покупців. Зручна форма замовлення робить покупку легкою, а індивідуальний підхід до кожного клієнта і швидка доставка — приємною. Якщо хочете максимально заощадити, беріть участь в нашій бонусній програми або дочекайтеся знижок на товари.