Трейлранінг


Товари для трейлранінгу від відомих брендів

Інтернет-магазин Спортмастер пропонує широкий вибір товарів для трейлранінгу. Цей вид бігу стає все популярнішим з кожним роком. Йому віддають перевагу прихильники екстриму і нових вражень, спортсмени, які хочуть перевірити власні сили або просто любителі побути на природі. Біг по пересіченій місцевості з елементами кросу і гірського бігу дуже відрізняється від звичайного бігу в спортзалі або по асфальту. Камені, гілки, слизька поверхня, перепади температур — все це позначається на вимогах до екіпірування для трейлранінгу.

Спортмастер рекомендує вибирати одяг і взуття від відомих брендів. Вони дорожать репутацією, тому випускають максимально надійні і якісні вироби. Також вони використовують найсучасніші розробки і матеріали, щоб забезпечити комфорт протягом всієї дистанції. adidas, Demix, Nike, Wilson, Columbia, Outventure виробляють товари для трейлранінгу. Спортмастер пропонує їх за доступною ціною, щоб кожен міг спробувати свої сили в цьому незвичайному і захоплюючим виді спорту.

Види товарів

  1. Взуття

    Основою екіпірування для бігу є технологічне і функціональне взуття. В каталозі Спортмастера представлені моделі, які створені для трейлового бігу. Їх головна відмінність від звичайних бігових моделей — підвищене зчеплення з поверхнею.

  2. Одяг

    Спортмастер допоможе підібрати екіпірування для трейлранінгу для будь-якої погоди. Якісний, сучасний і технологічний одяг зробить тренування комфортнішим і дозволить насолоджуватися краєвидами, не відволікаючись на незручності.

  3. Аксесуари

    Аксесуари — важлива частина спорядження спортсмена. Поясна сумка дозволить захопити з собою телефон та інші потрібні дрібниці.

 

Купуйте екіпірування для трейлового бігу в інтернет-магазині Спортмастер. У каталозі можна швидко підібрати відповідну модель. Беріть участь в бонусній програмі, щоб заощадити. На сайті бувають знижки і акції, вони дозволяють придбати товар за максимально вигідною ціною. Замовте доставку покупки і отримаєте її в найкоротші терміни.