Правила

1. Загальна інформація

1.1. Отримуючи Клубну Картку, Ви стаєте Учасником Клубної Програми «SPORTMASTER».

1.2. Клубна Картка діє у всіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER», «SPORTMASTER OUTLET» розташованих на території України та в інтернет-магазині «SPORTMASTER».

1.3. Щоб отримати Клубну Картку необхідно здійснити покупку та заповнити анкету Учасника Клубної Програми або пройти реєстрацію на сайті www.sportmaster.ua.

2. Типи Клубних Карток

2.1. Існує три типи Клубної Картки, які видаються Учаснику Клубної Програми. Тип Клубної Картки залежить від накопиченої суми покупок, здійснених при пред'явленні вже наявної Клубної Картки, або суми одноразової покупки при оформленні нової Клубної Картки.

Тип Картки Сума покупок, здійснених з пред'явленням Клубної Картки
від 1 до 4 999,99 гривень
від 5 000 до 24 999,99 гривень
від 25 000 гривень

2.2. Якщо загальна сума покупок, здійснених при пред'явленні Клубної Картки одного типу, відповідає більшому номіналу, то здійснюється обмін на Клубну Картку іншого типу. Накопичена сума покупок та накопичені Бонуси переносяться на нову Клубну Картку.

2.3. Учасникам Клубної Програми, в залежності від типу Клубної Картки, надаються додаткові привілеї та можливості.

Рівень Участі в Клубній Програмі Стандартний Срібний Золотий
Тип Картки
Відсоток (Кількість) нарахування Кешбек бонусів за кожні повні 200 грн. покупки 5% (10) 7% (14) 10% (20)
Нарахування Бонусів на Бонусний рахунок та оплата Бонусами частини покупок*
Додаткові Інформаційні Сервіси (Особистий кабінет на www.sportmaster.ua, SMS- і E-mail-інформування)
Спеціальні пропозиції на товари, представлені в магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER» та в інтернет-магазині «SPORTMASTER»
Резервування товару на 1 день при резерві в магазинах, до 9 днів при оформленні замовлення в інтернет-магазині
Додатковий гарантійний строк на товар +30 дней +60 дней
Повернення частини вартості сервісних послуг Бонусами на Клубну Картку 20% 50% 100%

* У магазинах форматів «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER» і в інтернет-магазині «SPORTMASTER» Бонусами можна оплатити частину вартості будь-якого товару і Сервісних послуг, за винятком послуг доставки, а також Подарункових Карток і товарів «Краща ціна». У магазинах формату «SPORTMASTER OUTLET» оплата Бонусами частини вартості товару неможлива. Кешбек бонуси діють 180 днів з моменту нарахування. Якщо протягом цих 180 днів Ви зробили ще одну покупку в магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER,« SPORTMASTER OUTLET» або в інтернет-магазині «SPORTMASTER», то строк дії Кешбек бонусів продовжується ще на 180 днів. В іншому випадку Кешбек бонуси анулюються.

3. Нарахування Бонусів

3.1. В рамках дії Клубної Програми на Клубну Картку нараховуються Кешбек бонуси, які можуть бути використані при подальших покупках у магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР». Кількість Кешбек бонусів, що зараховуються на Клубну Картку, залежить від її типу та суми покупки. У магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER» та в інтернет-магазині «SPORTMASTER».

Тип Картки Відсоток (Кількість) Кешбек бонусів, що нараховується за кожні 200 грн. покупки товарів
5% (10)
7% (14)
10% (20)

3.2. Бонуси зараховуються на Клубну Картку через добу після здійснення покупки.

3.3. При здійсненні покупки Бонуси нараховуються при пред'явленні Клубної Картки або за допомогою «sms-авторизації»

3.4. Додатково до вказаних випадків в п.3.3 Учасникам Клубної Програми нараховуються Промо бонуси: Бонуси за реєстрацію та подарункові Бонуси до Дня народження.

3.4.1. Бонуси за реєстрацію нараховуються у розмірі 200 Бонусів за умови заповнення всіх обов'язкових полей Анкети, в тому числі поля «e – mail».

3.4.2. Нарахування Бонусів за реєстрацію здійснюється впродовж 30-ти днів з моменту заповнення Анкети. Строк дії бонусів за реєстрацію - 3 місяці з моменту нарахування.

3.4.3. В День народження Учасника Стандартного рівня Клубної Програми на Клубну Картку нараховуються 250 подарункових Бонусів, Срібного рівня - 500 подарункових Бонусів, Золотого - 750 подарункових Бонусів. Строк дії бонусів до Дня народження - 1 місяць з дня нарахування.

4. Використання Бонусів

4.1. Нараховані на Клубну Картку Бонуси можуть бути використані при здійсненні подальших покупок у магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER» або в інтернет-магазині «SPORTMASTER. Один Бонус еквівалентний одній гривні.

4.2. Одноразово Бонусами можна сплатити до 30% вартості будь-яких товарів у магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER або в інтернет-магазині «SPORTMASTER, окрім Подарункових Карток та товарів «Краща ціна», а також послуг доставки. Зі списком товарів "Краща ціна" можна ознайомитись за посиланням.

4.3. У разі повернення товару, оплаченого Бонусами, власнику Клубної Картки повертаються сплачені грошові кошти; витрачені Бонуси відновлюються на рахунку Клубної Картки (через добу); нараховані за покупку Бонуси анулюються. При поверненні частини покупки використані Бонуси відновлюються пропорційно сумі повернення.

5. Списання Бонусів

5.1. Кешбек бонуси діють 180 днів з моменту нарахування. Якщо протягом цих 180 днів Ви зробили ще одну покупку в магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER»,« SPORTMASTER OUTLET» або в інтернет-магазині«SPORTMASTER», то строк дії Кешбек бонусів продовжується ще на 180 днів. В іншому випадку Кешбек бонуси анулюються. Накопичена сума покупок при цьому зберігається.

6. Інші умови

6.1. У випадку втрати Клубної Картки, нова може бути видана при пред'явленні документу, що посвідчує особу (бажано наявність чека, за яким здійснювалися покупки з пред'явленням Клубної Картки). Загублена Клубна Картка блокується, загальна сума покупок та Бонуси, накопичені на загубленій Картці, переносяться на нову. При розбіжності даних, зазначених у паспорті, з даними зазначеними в Анкеті, Клубна Картка не відновлюється.

6.2. При покупці Подарункової Картки «SPORTMASTER» нарахування. Кешбек Бонусів не здійснюється, сума покупки не враховується в Накопиченій сумі покупок.

6.3. При покупці Подарункової Картки оплата Бонусами неможлива.

6.4. При оплаті товару Подарунковою Карткою можлива часткова оплата товару Бонусами. Спочатку частина товару оплачується Бонусами. А решта оплачується Подарунковою Карткою.

6.5. При оплаті товару за допомогою Подарункової Картки, на суму, сплачену Подарунковою Карткою, здійснюється нарахування Кешбек бонусів. Також ця сума враховується в Накопиченій сумі покупок.

6.6. Клубна Картка є власністю ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА» і повинна бути безоплатно повернута власнику за першою його вимогою.

6.7. Учасник може направляти свої претензії Компанії будь-яким зручним для нього способом.

6.8. Програма діє безстроково.

6.9. ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА» залишає за собою право вносити зміни до умов участі в Клубній Програмі в односторонньому порядку, розміщуючи інформацію про зміни на сайті www.sportmaster.ua та у куточку покупця у магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», «SPORTMASTER HYPER, «SPORTMASTER OUTLET».

Контакти
Інформаційний центр: 0 800 505 707 (безкоштовно з усіх мобільних і стаціонарних телефонів в Україні)