Правила

1. Загальна інформація

1.1. Отримуючи Клубну Картку, ви стаєте Учасником Клубної Програми «SPORTMASTER».

1.2. Клубна Картка діє у всіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», розташованих на території України.

1.3. Щоб отримати Клубну Картку необхідно здійснити покупку та заповнити анкету Учасника Клубної Програми

2. Типи Клубних Карток

2.1.Існує три типи Клубної Картки, які видаються Учаснику Клубної Програми. Тип Клубної Картки залежить від накопиченої суми покупок, здійснених при пред'явленні вже наявної Клубної Картки, або суми одноразової покупки при оформленні нової Клубної Картки.

Тип Картки Сума покупок, здійснених з пред'явленням Клубної Картки
від 1 до 4 999,99 гривень
від 5000 до 24 999,99 гривень
від 25 000 гривень

2.2. Якщо загальна сума покупок, здійснених при пред'явленні Клубної Картки одного типу, відповідає більшому номіналу, то здійснюється обмін на Клубну Картку іншого типу. Накопичена сума покупок та накопичені Бонуси переносяться на нову Клубну Картку.

2.3. Учасникам Клубної Програми, в залежності від типу Клубної Картки, надаються додаткові привілеї та можливості.

Рівень Участі в Клубній Програмі Стандартний Срібний Золотий
Тип Картки
Нарахування Бонусів на Бонусний рахунок та оплата Бонусами частини покупок в мережі магазинах СПОРТМАСТЕР* + + +
Додаткові Інформаційні Сервіси (сайт , SMS- та e - mail інформування ) + + +
Спеціальні пропозиції на товари, представлені в мережі магазинів «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» + + +
Резервування товару на 1 день + + +
Додатковий гарантійний термін на товар - +30 днів +60 днів
Повернення частини вартості сервісних послуг Бонусами на Клубну Картку ,% 20 50 100

*Щорічно 11 березня нараховані за минулий рік та невикористані Бонуси анулюються.
Бонуси, що нараховані з 01 січня по 10 березня поточного року не анулюються, а переносяться на наступний період - з 11 березня поточного року до 11 березня наступного року.

3. Нарахування Бонусів

3.1. В рамках дії Клубної Програми на Клубну Картку нараховуються Бонуси, які можуть бути використані при подальших покупках у магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР». Кількість Бонусів, що зараховуються на Клубну Картку, залежить від її типу та суми покупки. У магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» при купівлі товару, реалізованого з Роздрібною знижкою, Регулярні бонуси не нараховуються.

Тип Картки Кількість Бонусів, що нараховується за кожні 200 грн. покупки товарів без знижки
10
14
20

3.2. Бонуси зараховуються на Клубну Картку через добу після здійснення покупки.

3.3. При здійсненні покупки Бонуси нараховуються при пред'явленні Клубної Картки або за допомогою «sms-авторизації»

3.4. Додатково до вказаних випадків в п.3.3 Учасникам Клубної програми нараховуються Екстрабонуси: привітальні Бонуси та подарункові Бонуси до Дня народження.

3.4.1. Привітальні Бонуси нараховуються у розмірі 150 Бонусів (за повністю заповнену Анкету, окрім поля «e-mail»), та у розмірі 200 Бонусів за повністю заповнену Анкету та поле «e – mail»).

3.4.2. Нарахування привітальних Бонусів здійснюється впродовж 30-ти днів з моменту заповнення Анкети. Термін дії привітальних бонусів - 3 місяці з моменту нарахування.

3.4.3. В День народження Учасника Стандартного рівня Клубної програми на Клубну картку нараховуються 250 подарункових бонусів , Срібного рівня - 500 подарункових бонусів , Золотого - 750 подарункових бонусів . Термін дії бонусів до Дня народження - 1 місяць з дня нарахування .

4. Використання Бонусів

4.1. Нараховані на Клубну Картку Бонуси можуть бути використані при здійсненні подальших покупок у магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР». Один Бонус еквівалентний одній гривні.

4.2. Одноразово Бонусами можна сплатити до 30% вартості будь-яких товарів у магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР», окрім Подарункових карток та деяких товарів «Краща ціна», а також послуг доставки. Зі списком товарів "Краща ціна" можна ознайомитись за посиланням.

4.3. У разі повернення товару, оплаченого Бонусами, власнику Клубної Картки повертаються сплачені грошові кошти; витрачені Бонуси відновлюються на рахунку Клубної Картки (через добу); нараховані за покупку Бонуси анулюються. При поверненні частини покупки використані Бонуси відновлюються пропорційно сумі повернення.

5. Списання Бонусів

5.1. Бонуси за покупки мають термін дії - невикористані Бонуси за минулий рік анулюються 11 березня щороку. Бонуси, нараховані з 01 січня до 10 березня поточного року, не анулюються, а діють до 11 березня наступного року. Накопичена сума покупок по Клубній Картці зберігається.

6. Інші умови

6.1. У випадку втрати Клубної Картки, нова може бути видана при пред'явленні документу, що посвідчує особу (бажано наявність чека, за яким здійснювалися покупки з пред'явленням Клубної Картки). Загублена Клубна Картка блокується, загальна сума покупок та Бонуси, накопичені на загубленій Картці, переносяться на нову. При розбіжності даних, зазначених у паспорті, з даними зазначеними в Анкеті, Клубна Картка не відновлюється.

6.2. При покупці Подарункової Картки «SPORTMASTER» нарахування Бонусів проводиться згідно типу Клубної Картки.

6.3. При покупці Подарункової Картки оплата Бонусами неможлива.

6.4. При оплаті товару Подарунковою Карткою можлива часткова оплата товару Бонусами. Бонуси нараховуються на усю суму покупки, якщо товар без знижки. На частину суми покупки оплачену Бонусами, Бонуси не нараховуються.

6.5. Клубна Картка є власністю ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА» і повинна бути безоплатно повернута власнику за першою його вимогою.

6.6. Учасник може направляти свої претензії Компанії будь-яким зручним для нього способом.

6.7. Програма діє безстроково. Усі Клубні Картки дійсні незалежно від терміну , зазначеного на боці зворотній стороні Картки

6.8. ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА» залишає за собою право вносити зміни до умов участі в Клубній Програмі в односторонньому порядку, розміщуючи інформацію про зміни на сайті www.sportmaster.ua та у куточку покупця у магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР» та «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР».

Контакти
Інформаційний центр: 0 800 505 707 (безкоштовно з усіх мобільних і стаціонарних телефонів в Україні)