Всі новини
09 серпня 2018

На старт, увага, школа!

Школярам
Студентам
1500 бонусів
за будь-яку покупку від 500 грн*

Переможцями не народжуються –
переможцями стають

  • Школа
  • Фізкультура
  • Футбол
  • Теніс
  • Басейн
  • Єдиноборства
Новий учбовий рік треба починати яскраво! Вибираємо з дитиною новий зручний рюкзак, класну куртку та кросівки з підсвічуванням, щоб гуляти з друзями після уроків. А потім - чекаємо не дочекаємося 1 вересня!
Все для школи
На старт, увага, марш! Найважливіший урок починається. Одяг для фізкультури повинен бути зручним, а взуття – надійним. А щоб донести все це до школи, потрібна містка спортивна сумка.
Все для фізкультури
Вже записали дитину до футбольної секції? Збірній потрібна гідна зміна! А юному футболісту - хороша екіпіровка. Крім форми будуть потрібні бутси та надійний захист. Ну й, звичайно, для баскетболу та волейболу у нас теж є все необхідне.
Все для футболу
Екіпіруємо майбутнього чемпіона. Для ефективного тренування і гарного настрою потрібна спеціальна форма та зручні кросівки. Пам'ятайте про дрібниці: пов'язка або козирок допоможуть зібрати волосся та відведуть зайву вологу від лиця. І найголовніше - підходяща дитині ракетка!
Все для тенісу
Плавання – кращий спосіб зміцнити здоров'я дитини. Виберіть відповідний купальник або плавки, міцні шльопанці, шапочку та надійні окуляри, щоб захистити очі від води, і вперед в басейн!
Все для басейну
Дитячі секції єдиноборств - це особливий світ, до якого потрібно як слід підготуватися. Щоб стати майстром бойових мистецтв, дитині знадобиться спеціальне взуття, захист та знаряддя для домашніх тренувань.
Все для Єдиноборств

Свiтовi бренди

Кросівки

Джемпери

Створи свій спортивний стиль
Більше 500 моделей джемперів, худі і світшотів

Футболки

Вибери унікальну футболку
Більше 800 моделей футболок з принтом і без принта

Рюкзаки

Рюкзаки

Аксесуари