Всі новини
15 жовтня 2019

Акція на одяг і аксесуари

Sportmaster
Приклад:
Sportmaster
При самовивозі знижка оформлюється на касі магазину.
Акція діє в період з 18.10.2019 по 28.10.2019 на асортимент товарів категорій Одяг і Аксесуари згідно списку.
Sportmaster
Немає Клубної картки?
Вступай до Клубу Sportmaster!
Популярні бренди
Екіпірування для спортивних досягнень
* Товари для спорту та відпочинку. Акція діє у період з 18.10.2019 по 28.10.2019 включно в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» та «SPORTMASTER HYPER». Деталі акції та правила визначення Акційної знижки дізнавайтесь у куточку покупця в магазині та за посиланням. Умови Акції поширюються на придбання товарів з використанням сервісу резервування товару (самовивіз) на сайті www.sportmaster.ua або по телефону 0 800 505 707. Кількість Акційного товару обмежена.
Умови Акції не поширюються на придбання товарів в інтернет-магазині «SPORTMASTER» з типом доставки «До відділення кур`єрської служби». Акційна знижка не поширюється на покупку Подарункових карток і товарів категорії «Краща ціна».
** В рамках Акції, при покупці одним фіскальним чеком 2-х одиниць товарів категорій «Одяг» та «Аксесуари», перелік яких вказаний за посиланням (далі – «Акційний товар»), покупцю надається можливість отримати знижку 20% від загальної вартості Акційного товару в чеку. При покупці одним чеком 3-х та більше одиниць товару категорій «Одяг» та «Аксесуари», покупцю надається можливість отримати знижку 30% від загальної вартості Акційного товару в чеку.