Всі новини
30 березня 2020

200 бонусів за доставку

Ура! З 1 квітня при замовленні товарів з доставкою на суму від 500 гривень, отримайте 200 бонусів* на Клубну картку.
Як взяти участь в акції?
1
Оформіть в інтернет-магазині або за допомогою оператора по телефону 0 800 505 707 замовлення на суму від 500 гривень.
2
При оформленні замовлення виберіть доставку до відділення Кур'єрської компанії.
3
Отримайте 200 бонусів на Клубну картку протягом 3х робочих днів. Бонуси будуть дійсні 3 місяці з дати нарахування.
Також при замовленні товарів з самовивозом в магазині** на суму від 500 гривень, отримайте 200 бонусів** на Клубну Картку
* З 01 квітня 2020 року в інтернет-магазині «SPORTMASTER» буде проводитися Акція «200 бонусів за замовлення від 500 гривень з доставкою в інтернет-магазині SPORTMASTER». В рамках даної Акції з 01.04.2020 кожен покупець, власник Клубної Картки «SPORTMASTER», який зробить одноразове замовлення товарів на сайті www.sportmaster.ua або за допомогою оператора, зателефонувавши за номером 0800505707 на суму від 500 гривень, для подальшого придбання і отримання таких товарів у відділенні Кур'єрської компанії обраному зі списку адрес відділень, зазначених на сайті www.sportmaster.ua (далі - «Доставка») отримає 200 додаткових бонусів (далі - «Акційні бонуси») на свою Клубну Картку. Доставка здійснюється по всій території України, крім населених пунктів, в яких відсутні відділення Кур'єрської компанії, зазначеної в Правилах купівлі-продажу товару в Інтернет-магазині «SPORTMASTER», а також крім населених пунктів АР Крим, населених пунктів, на території яких органи державної влади Україна тимчасово не здійснюють свої повноваження, і населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 №1085-р.

Акційні бонуси будуть нараховані на Клубну Картку за покупку будь-яких товарів, крім Подарункових карток «SPORTMASTER» і будуть нараховані на Клубну Картку протягом 3 робочих днів, починаючи з дня, коли покупець оплатив товар. Акційні бонуси можна використовувати протягом 3 місяців з дати нарахування на Клубну Картку, як знижку до 30% вартості товарів при покупці будь-яких товарів, крім товарів категорії «Краща ціна», Подарункових карток «SPORTMASTER» і Послуги «Доставка в межах України». Порядок використання Акційних бонусів - згідно з умовами даної Акції, Положенням по Клубну Програму «SPORTMASTER» і Положенням про роботу з товаром «Краща ціна». Один покупець, власник Клубної Картки, може брати участь в Акції один раз на добу в інтернет-магазині «SPORTMASTER».

В Акції можуть брати участь тільки власники Клубної Картки «SPORTMASTER». Якщо Клієнт не зареєстрований в Клубній програмі «SPORTMASTER», він може зареєструватися на сайті www.sportmaster.ua безпосередньо перед здійсненням покупки.


**Акція діє з 31.09.19 в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» та «SPORTMASTER HYPER» в Україні. 200 бонусів нараховуються на Клубну Картку при замовленні товарів через сайт www.sportmaster.ua або за телефоном 0 800 505 707 та самовивозі замовлення з магазину «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «СПОРТМАСТЕР ГІПЕР» або «SPORTMASTER HYPER» у випадку, якщо загальна сума замовлення складає суму від 500 гривень. Акція поширюється на всі товари, крім Подарункових Карток «SPORTMASTER». В Акції можна брати участь не обмежену кількість раз протягом строку дії Акції, але не більше одного разу на добу. Акційні бонуси зараховуються на Клубну Картку протягом 3 робочих днів магазину, починаючи з робочого дня магазину, в якому покупець оплатив товар. Акційні бонуси можуть бути використані протягом 3 місяців з дати зарахування на Клубну Картку. Акційні бонуси можуть бути використані як знижка до 30% вартості будь-яких товарів, окрім товарів категорії «Краща ціна» та Подарункових Карток «SPORTMASTER». Порядок використання Акційних бонусів - згідно з умовами даної Акції, Положенням про Клубну Програму «SPORTMASTER» та Положенням про товар «Краща ціна». 1 бонус = 1 гривня. Інформацію про Клубну Програму, перелік товарів, механіку нарахування бонусів, взаємодію з іншими акціями, адреси магазинів і наявність товарів уточнюйте на сайті www.sportmaster.ua або за телефоном 0 800 505 707.